Apie kompaniją

UAB "Modul LT" Biuro, buitinių, statybinių, sanitarinių, sandėliavimo ir jūrinių konteinerių nuoma, pardavimas ir gamyba.

UAB "Modul LT" siūlo sandėliavimo konteinerius 20 `ir 40`, biuro, buitinius, sanitarinius konteinerius, kurie yra naudojami gyvenamųjų namų statybos vietose - tiek vadovams, tiek darbuotojams, taip pat specializuotus ir technologinius konteinerius pagamintus pagal klientų poreikius.

Šios grupės klientams priklauso statybos, gamybos, prekybos, transporto, ekspedicinių firmų, laivų savininkai. Be to, gaminant specializuotus konteinerius mes bendradarbiaujame - su Lenkijos, ir užsienio - gynybos agentūromis, nevyriausybinėmis organizacijomis (JT), su paieškos ir kasybos įmonėmis, ligoninėmis ir su bendrovėmis, teikiančiomis paslaugas telekomunikacijų srityje.

UAB "Modul LT" taip pat siūlo platų pasirinkimą transporto konteinerių, įskaitant pagrindinius konteinerius 20 'ir 40', OPENTOP / Hardtop konteineriai, SIDE-DOOR, platformas negabaritiniams kroviniams FLAT ir konteinerius – šaldytuvus. Mūsų kvalifikuotas personalas garantuoja aukštas paslaugas ir profesionalias konsultavimo paslaugas konteinerių srityje. Įmonė turi biurų tinklą, kuris aptarnauja klientus visoje šalyje ir už jos ribų.

Superkame iš gyventojų ir įmonių konteinerius, biuro konteineriai, juriniai konteineriai.

 

MB Konteineris

Visų tipų konteinerių pardavimas.
Jūriniai konteineriai 8, 10, 20, 40, 45 pėdų, biuro konteineriai, buitinės patalpos statybininkams, statybininkų vagonėliai, apsaugos konteineriai, sanitariniai konteineriai, sandėliavimo konteineriai, konteineriai - šaldytuvai, REF konteineriai, specialūs konteineriai.

Plastikinis lauko tualetas, biotualetas. Biotualetai (WC)

Nauji ir naudoti jūriniai konteineriai. Geriausia kaina Lietuvoje.
Konteinerių transportavimas. Konteineriu pristatymas visoje Lietuvoje.